Де знайти класну чеську листівку?

За що ви любите листи написанні від власної руки? Відповідь очевидна. Вже всі знають банальне судження: “От раніше привітання написане від руки аж серце зігрвівало. Не то що зараз з цими вайберами і стікерами”. Ось тут для вас у мене є приємна новина – технології вирішили й цю проблему.

Česká pošta має власний додаток PohledniceOnline. У додатку ви можете створити листівку із власним дизайном і текстом. Пошта навіть за вас сходить на пошту (ось такий дешевий каламбур вийшов) і надішле вашу листівку у будь-яку точку світу.

Тепер більш детально про те як ощасливити людину.

1. Ви можете зробити власний дизайн листівки.

У додатку є можливість завантажити на обкладинку листівки свою власну фотографію. Наприклад, коли до мене у Прагу приїздила у гості бабуся, то після поїздки я їй надіслав пам’ятну листівку з нашою фотографією

2. Шрифти

Шрифти у додатку максимально відтворюють почерк людини (мова йде не про звичайний курсив). Автоматично кольорем шрифту встановлений синій, ніби від пасти ручки.

3. Ціна і доставка

Листівка коштує 27 крон по Чехії та 50-60 крон по світу. Наприклад, надіслати в Україну коштує 52 крони. У ціну вже входить доставка.

Оплачувати потрібно у додатку за допомогою банківської карти (українською також можна).

Трішечки ще букв… (більше нюнь)

Не дивно, що багато хто з ностальгією згадує листи написані від руки. Мені здається, що зараз такі речі цінуються набагато більше і показують глибокі почуття до людини. Від такого кайфане і бабуся, і друг-боксер (знаю з досвіду).

Нам властиво довгі роки зберігати у себе листівки від близьких нам людей. Нам ще більш приємно бачити, як люди яким ми надіслали листівку розпливаються у посмішці.

Можливо ви протягом усього свого життя нічого не досягнете і будете все життя ніким, але після вашої смерті у нащадків будуть спогади про вас. Певну чаастину цих спогадів можуть займати листівки від вас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.