Мобільні додатки для вивчення чеської мови

За допомогою додатків ми бронюємо квитки на літак, беремо на прокат автомобілі, керуємо особистими фінансами, а також можемо покращити рівень чеської мови.

У цій статті перелік додатків для IOS та Android, що допоможуть вам трохи краще оволодіти чеською мовою.

На сам перед, я не філолог, тому оцінити реальну користь цих додатків не зможу. Буду ґрунтуватись на власних враженнях після тижня використання різних додатків.

6000 words – learn Czech language free

Додаток який сподобався мені найбільше. Основна його мета збільшення словникового запасу в чеській мові. Додаток обіцяє допомогти вивчити 6000 слів для власників IPhone та 15000 для власників Android (мабуть розробники цього додатку вважають власників IPhone трішки недолугими).

Слова поділені на рівні: початковий (1000 слів), середній (3000 слів) та поглиблений (6000 слів). Шлях опанування 6000 тисячами словами починається з початкового рівня.

Перехід на новий рівень можливий у тому разі, якщо ви назбирали достатню кількість «квіточок» для переходу на новий рівень. Ви отримуєте квіточки за виконані завдання та слова.

Якщо ви вважаєте, що ваш рівень словникового запасу середній, але не хочете витрачати час на збір квіточок, то додаток дає вам можливість купити прохід на потрібний рівень. Наприклад, середній рівень – 299 крон, поглиблений рівень – 649 крон.

Мені шкода грошей, тому я не купував жодного рівня, а просто збираю квіточки. Тим більше, на початковому рівні трапляються цікаві незнайомі слова.

Завантажити для IOS / Завантажити для Android

2. 5000 Phrases – Learn Czech language for free

Ще один додаток від компанії FunEasyLearn для вивчення чеської мови. Ідеально підійде для початківців, кому потрібно перед приїздом до Чехії попрактикуватися у мові.

Додаток допоможе вивчити основні фрази для того, щоб зробити замовлення в ресторані, відкрити рахунок у банку, зробити покупки, розповісти коротко про себе й тому подібне. Ці фрази допоможуть хоча б якось перший час розв’язувати побутові проблеми, які можуть виникати в Чехії. Якщо ви ідеально вивчите всі фрази, то вистачить їх вам на 1-2 місяці.

Завантажити для IOS / Завантажити для Android

3. Pravopis hrou

Чеський додаток для практики правопису для тих, хто знаєосновні правила правопису й хочу їх закріпити вправами на практиці. Додаток допомагає вивчити в яких випадках слід використовувати гачки й чарки, загалом покращує граматику.

У чеській мові є свої деталі, які демонструють рівень знань людини. Наприклад, у чеській мові є слова byt (квартира) і být (бути). Цей додаток допоможе вам саме з такими випадками.

Додаток дає тільки одну безкоштовну тему для вивчення, а за інші, будьте ласкаві, заплатити 25 крон за розділ, або ж купити всі розділи разом за 99 крон.

Завантажити для IOS / Завантажити для Android

На жаль, я знайшов всього три якісні додатки для вивчення чеської мови про які можна було написати у статті. Якщо знаєте якійсь інші, то пишіть їхню назву у коментарях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.