Про найкращий сувенір, який можна купити в Празі

У цій статті я розповім, де у Празі можна купити найкращий сувенір. Не буду вас мучити та скажу, що найкращий сувенір з Праги – це пляшка пива із власною етикеткою. Ви, як розумна людина звичайно розумієте, що магнітик на холодильник настільки заїжджена тема, що аж нудно.


Де можна купити?

Я купив собі цей сувенір у Чеському Музеї Пива, що знаходиться за адресою Husova 7, Praha 1.  Коли будете йти в музей не сплутайте із Празьким Музеєм Пива.

Йти купувати пляшку потрібно на рецепцію. На рецепції кажете адміністратору, що бажаєте купити пляшку із власною етикеткою. У цьому музеї вам дадуть можливість самостійно налити собі пива у пляшку. Там для цього є спеціальний апарат і взагалі цікаво покрутити різні клапани та крани.


Ціни

Ціни до музею:

  • Дорослий квиток коштує 280 крон
  • Квиток ля студентів 200 крон

Ціна квитка включає 4 дегустаційних бокали пива об’ємом 0,25 л. Пиво наливають у кінці екскурсії.

У ціну квитка НЕ входить пляшка із власною етикеткою.

Ціна сувенірної пляшки з пивом – 180 крон. Для мене це стало найдорожчим пивом у житті, але я задоволений, що у мене тепер я такий класний сувенір.


Про музей

Буду описувати власні враження. Мені експозиція у музеї здалась нудною. З найцікавішого – це можливість покуштувати зерна і хмелю з яких виготовляють пиво (гидота ще та). У самому музеї стоять пляшки, бокали, модельки автомобілів і техніка для виробництва пива. Можливо якомусь технологу з виробництва пива ця експозиція буде корисною, але не для такого обивателя як я.

Персонал музею дуже привітний і вихований. Намагається зробити геть усе можливе, щоб ви отримали максимум задоволення від музею.

Найкращий музей пива у Празі

A post shared by Petro Shutiak (@pshutiak) on

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.