Переказ грошей з Чехії в Україну без комісії

Надсилати гроші автобусом у сучасному світі вже стало якимось варварством. Цивілізація нам запропонувала банківські перекази, але банки беруть за це диявольську комісію. Я впевнений, що сам диявол ще не вигадав відповідної жорстокої кари для банкірів, що беруть такі величезні комісійні за міжнародні перекази. 

Але знайшлись чи то янголи, чи то нові демони… Ми ж люди, називаємо їх просто – програмісти. За допомогою програмного коду вони виковали меч, що позбавив жадібних фінансистів їхніх комісійних. Цим самим мечом вони обрізали щупальці до наших кишень та назвали цей меч – TransfrGo. 

Коротко про додаток TransferGo: без комісії за перекази, можна надсилати гроші з картки на картку, кошти надходять до отримувача протягом 2-3 днів, доступний для всіх смартфонів.

Як зареєструватися у додатку?

У зв’язку з тим, що це фінансовий додаток, то звичайно потрібні ваші паспортні дані. Під час реєстрації покладіть біля себе свій закордонний паспорт, тому що для здійснення вашої верифікації потрібно буде надіслати фотографію вашого паспорта. Служба підтримки доволі швидко (протягом кількох хвилин) перевірить ваші дані, а вже після цього ви можете без перешкод надсилати гроші через цей долаток.

Як надсилати гроші?

Крок 1. У вкладці «Отримувачі» додати нового отримувача. Слід вписати ім’я отримувача англійською мовою та вказати банківські реквізити отримувача (номер картки та строк дії).

Крок 2. Натиснути кнопку «Відправити». Вибрати суму на яку буду переказ. Вибрати отримувача, час доставки та спосіб оплати. 


Найкращі способи оплати, які я сам використовую:

  • Apple Pay та Google Pay;
  • Оплата чеською банківською карткою.

Ці способи найзручніші та найшвидші.

Крок 3. Натискаєте кнопку синю кнопку «Надіслати» та ваш отримувач протягом 2-3 днів отримає гроші на свою картку.

Бачите як все просто. Навіть з будунку не треба виходити й тим більше стояти у чергах біля Westorn Union.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.