Топ-5 відеоблогів про Чехію

Я вирішив скласти для вас рейтинг найкращих відеоблогів про Чехію. У цьому рейтингу я враховував такі фактори, як корисність інформації, цікавість відеороликів, якість картинки, регулярність публікацій і робота з підписниками.

1. А+А

Для мене цей відеоблог є найкращим. Відеоблог веде подружжя, яке зараз проживає і працює в Празі. Їхній блог швидко набрав популярність, тому що відео завжди на актуальні теми, даються відповіді на рідкісні запитання та  дають корисні поради для глядачів. Блогери активно спілкуються із власними підписниками, що викликає у мене щиру повагу.

Загальною тематикою відео на цьому каналі є робота в Чехії і особливості життя в ЧР.

Перед поїздкою в Чехію дивився кожне відео і зараз час від часу дивлюсь. Корисність кожного відео просто зашкалює. Мені подобається, що у кожному відео все по ділу, нема нічого зайвого.

Зараз на каналі 7 539 підписників.

https://www.youtube.com/channel/UC8JQvM2eBHGgx6_0YmljXxw – Підписуйтесь!

2. Xenia From Czechia

На даний момент цей відеоблог є найкращим молодіжним каналом про Чехію. Кожне відео мені цікаво переглядати.

У своїх відео Ксенія дає поради із вивчення чеської мови і загалом особлива подача інформації про Чехію і життя у цій країні.

Зараз на каналі 4.7 тисяч підписників.

3. NicolettaVideo

З-поміж інших каналів, цей канал виділяється своїм стилем подачі інформації та високою якістю картинки. У відео блогерка спокійно і цікаво розповідає про Чехію, а її блакитні очі  ніби гіпнотизують і змушують додивитись відео до кінця.

Кожне відео наче маленька екскурсія по Празі. Також авторка розповідає про фінансові аспекти життя у Празі, а саме про зарплати, оренду житла, іпотеку і т.п.

Загалом, хороший відеоблог, я підписаний на канал і те саме рекомендую зробити вам. Зараз на каналі 4.8 тисячі підписників.

https://www.youtube.com/user/NicolettaVideo – Підписуйтесь!

4. Juli Sivtsova

Найкрасивіша і найперспективніша відеоблогерка у цьому рейтингу. Дізнався про неї не так давно, але із задоволенням переглядаю кожне відео.

Блогерка знімає відео на актуальні теми, що турбують кожного, хто бажає жити і працювати у Чехії.

З-поміж інших відеоблогів мені імпонує цікава подача, простий виклад теми, і не буду приховувати приємна зовнішність блогерки теж привертає увагу.

На даний момент на каналі більша 200 підписників.

https://www.youtube.com/user/Julisivtsova – Підписуйтесь!

5. NovastranaTV

У цьому відеоблозі розміщено безліч корисної інформації. Для мене відео на цьому каналі, як лекції в університеті, – знаєш, що потрібна інформація, але так нудно дивитись. Коли переглядаю відео, то складається враження, що ніби вже минуло 5 хвилин відео, а всього пройшла 1 хвилина. Але я вам із впевненістю можу сказати, що у кожному відео блогер прекрасно розкриває тему.

У цьому рейтингу канал NovastranaTV має найбільшу кількість підписників, аж 11 тисяч. Відео на каналі вже не виходять так регулярно, як раніше.

Особисто я на цей канал не підписаний, але кому цікаво, то ось посилання – https://www.youtube.com/user/NovastranaTV

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *