Як знятись у чеському фільмі?

Мабуть, кожен у своєму житті хоч раз фантазував про свою кінокар’єру. Кожному ж хотілось хоча б частинку цього зіркового життя. І у мене для вас є приємна новина, – у вас є така можливість.

Я не гарантую, що станете зіркою, але шанс зіграти у масовці і ще й на цьому заробити є.

Де реєструватись?

Варіант №1

Існує спеціальний сайт однієї чеської компанії, яка займається пошуком акторів для різних проектів, у тому числі шукає й людей для масовки. На їхньому сайті є на анкета для охочих грати у масовці.

https://www.cckodesova.cz/register

Анкета складається із кількох розділів: ваші контактні дані, опис характеристик вашої зовнішності (колір волосся, очей, розмір талії і т.п.) та інші особливості (наявність у вас дітей, домашніх тварин, вмієте співати чи ні, готовність зніматись оголеними, знання мов і т.п.).

На цьому сайті реєструвалась моя подруга і її покликали у масовку з оплатою 800 крон/день, а всього зйомки для неї будуть тривати 10 днів.

Варіант №2 (я пішов за цим варіантом)

На одній із фейсбук-сторінок кастингової агенції я побачив оголошення про пошук молодих хлопців “арійської” зовнішності для масовки у документальному фільмі про СС. Я надіслав їм на електронну адресу свої фото, вказав ріст і вік. Через декілька днів я отримав запрошення прийти до агенції, щоб зробити фотографії і заповнити анкету із інформацією про себе.

Як мені сказали в агенції, що відповідь буде після новорічних свят.

Фотографії для анкети

Спеціально вирішив виділити цей аспект окремим розділом. У тій анкеті, про яку говорив вище,  просять надіслати фотографії на білому фоні, але моя подруга надіслала свої звичайні фотографії і це спрацювало! Тому не поспішайте витрачати гроші на студійні фотографії, а для початку спробуйте надіслати свої фото з Інстаграму. Можливо вони підійдуть кіностудії, як і фото моєї подруги.

Я теж надіслав на елктронну пошту кастингової агенції свої фото із Інстаграму.

Скільки платять?

Ось і головне питання! Ось і відповідь! Оплата залежить від проекту і від ролі. Наприклад, моя подруга буде заробляти 800 крон за один знімальний день. Всього у неї буде 10 знімальних днів, тобто вона заробить 8000 крон.

Я, на сторінках у Фейсбук, переглянув інші оголошення про пошук людей для масовки – оплата різна, але мінімум 300 крон за декілька годин зйомок.

Нижче я залишу посилання на інші сторінки у Фейсбуці, де можна знайти оголошення про кастинги.

Корисні посилання

Це сторінки схожих компаній, що я описував на початку статті. Вони на своїх сторінках регулярно публікують оголошення про кастинги. Ділюсь з вами посиланнями із надією, що хтось з вас стане чеською кінозіркою і погодиться безкоштовно прорекламувати мій блог.

https://www.facebook.com/CastingyKomparzyPruzkumy – Castingy, komparzy, průzkumy

https://www.facebook.com/castingplus – Casting Plus, s.r.o. – castingová a komparzní agentura

https://www.facebook.com/dosamigosmodels – Dos Amigos Models, s.r.o.

https://www.facebook.com/stopcasting.prague – Stopcasting Prague

https://www.facebook.com/deedeecasting – DeeDee casting

https://www.facebook.com/unifispro – UNIFISPRO

Якщо знаєте ще якійсь сторінки із подібними оголошеннями, то будьте добрими і залиште посилання у коментарях.

Друга частина про те, як відбувались зйомки опублікую після завершення зйомок. Тому підписуйтесь і очікуйте ще на одну цікаву статтю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.