Де шукати заходи і події в Празі?

Прага є однією зі світових туристичних столиць, тому у цьому місті постійно щось відбувається. У масиві подій можна легко пропустити дійсно щось цікаве. Для себе я виділив декілька сайтів на яких постійно публікуються анонси різноманітних подій у Празі. Коли мені стає нудно, то я йду на ці сайти та шукаю цікаві події для себе.

Нижче наведені сайти будуть корисними, як і для тих, хто проживає у Празі, так і для тих, хто планує приїхати, як турист і приємно провести час.

Найкращий сайт для мене

http://www.prague.eu/uk

Чому він для мене найкращий? Тому що…

  1. Величезна база подій і заходів.
  2. Зручний дизайн, що допомагає легко знаходити цікаві події.
  3. Україномовна і російськомовна версії сайту (українська версія – жахлива, російська версія – прекрасна).
  4. Безліч корисної інформації для туристів про визначні місця, перелік закладів відпочинку, де можна випити й закусити, про готелі та хостели й інша інформація для туристів.

А тепер до інших сайтів. У списку, що нижче сайти розміщені у довільному порядку, – це не є певним топом.

1. zakulturou.cz (антибидлячі заходи)

Це журнал культурних подій в Празі і навколо Праги. Сайт зібрав на своїх сторінках події для істинних інтелігентів. Цей сайт поширює анонси про вистави у театрах, про виступи музикантів, про виставки у музеях і галереях, про бали, про лекції і т.п.

Тому, якщо ви раптом відчули себе людиною, яка не розвивається духовно і стала бидлом, то знаєте, де шукати заходи з підвищення рівня духовності та освіченості.


2. kudyznudy.cz (куди з нудьги)

Перевагою цього сайту є наявність переліку подій не тільки у Празі, а ще й в інших містах (в основному в туристичних центрах Чехії). На жаль для сайт виключно чеською мовою, але не проблема натиснути праву клавішу миші і обрати “Перекласти на…”.

Сайт підходить для тих, хто планує подорож по Чехії і шукає захід, де можна цікаво провести час.


3. cokdyvpraze.cz (що і коли в Празі)

На сайті представлені різноманітні події, – від цирку і заходів для дітей до лекцій і курсів. На цьому сайт я для зручності користуюсь функцією “RYCHLÉ VYHLEDÁVÁNÍ AKCÍ”. За допомогою цієї функції легше знаходити події на сайті. Все, що потрібно виконати – це обрати дату і категорію (її можна не обирати, тоді пошук відбудеться у всіх категоріях). Ця чарівна кнопочка знаходиться зліва під датою. Знову ж таки, сайт тільки чеською мовою.


4. citybee.cz

Обожнюю цей сайт за дві речі – перелік безкоштовних заходів і підбірку заходів на цілий місяць вперед. Також на сайті є цікава рубрика із нетиповими туристичними місцями Праги. Citybee.cz – це хороший і простий сайт, де ви завжди знайдете якусь подію.

Раніше я вже розповідав про один російськомовний сайт із різноманітними заходами, тому про нього  цій статті вже не писав. Можете прочитати окрему статтю –  Класний сайт для пошуку заходів у Празі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.