Прага піднялась у рейтингу найкращих міст

Нещодавно портал Best Cities опублікував свіжий рейтинг міст. У цьому рейтингу Прага за 2020 рік піднялась з 29 місця на 19-е.

Прага увійшла в ТОП-20 міст завдяки кільком чинникам: рівність доходів, низький рівень безробіття, якість ресторанного бізнесу, туристична привабливість та завдяки ефективній роботі місцевої влади у відновленні туризму після першої хвилі коронавірусу.

4 місце у світі за показником рівності доходів між різними соціальними групами населення.

7 місце у світі за рівнем безробіття. Феноменальний показник у час коронакризи.


Високо була оцінена робота місцевої влади у відновленні туристичного потоку. Завдяки проєкту «У Празі як дома»* до міста приїхало тисячи чехів на відпочинок, що допомогло перекрити збитки від катастрофічного зменшення закордонного туристичного потоку.

Я працюю в готелі та з впевненістю можу сказати, що літом я отримував зарплату завдяки чеським родинам, які масово поїхали до Праги.

ТОП-10 міст:

  1. Лондон (Великобританія)
  2. Нью-Йорк (США)
  3. Париж (Франція)
  4. Москва (Росія)
  5. Токіо (Японія)
  6. Дубай (ОАЕ)
  7. Сінгапур (Сінгапур)
  8. Барселона (Іспанія)
  9. Лос-Анджелес (США)
  10. Мадрид (Іспанія)

*У Празі як дома – проєкт пропонував туристу 2 бали за одну ніч проведену в готелі. Набрані бали можна було використати для безкоштовного відвідування музеїв, галерей, виставок, зоопарків та інших туристичних пам’яток. Наприклад, сім’я з чотирьох членів отримувала за ніч 8 балів, а вхід до прекрасної Національної галереї Прага обійдеться відвідувачу всього в 1 бал. Подібна політика приваблювала чехів, які хотіли показати Прагу своїм дітям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.