Як у Чехії заробити на власній спермі? (Банки сперми в Чехії)

Зараз я вам розповім ще про один цікавий спосіб заробітку в Чехію. На жаль він стосується тільки чоловіків.

Існують банки сперми, вони збирають сперму у молодих чоловіків і продають її безплідним парам. Таким чином, банки дарують щастя жінками стати матерями.

Як це працює

Заробіток на власній спермі може здатись класною штукою, але насправді це довгий і складний процес (ось так одразу, на початку статті я зіпсував вам настрій). Цей процес ускладнюють жорсткі вимоги до донорів та їхньої сперми.

Згідно з чеським законодавством донором може бути чоловік віком від 18 до 35 років. Окрім цього, йому потрібно здати кров, сечу і сперму на аналіз (роблять спермограмму). Банк також цікавить психологічний стан донора, тому донора очікує тест на психічне здоров’я. Згідно з вимогами Всесвітньої організації охорони здоров’я в одному мілілітрі сперми має міститись 15 млн сперматозоїдів, і мінімум 32% з них мусять бути високоактивними. Як бачите, вимоги доволі жорсткі.

Згідно з вимогами Всесвітньої організації охорони здоров’я в одному мілілітрі сперми має міститись 15 млн сперматозоїдів, і мінімум 32% з них мусять бути високоактивними.

Всі аналізи і сам процес повністю анонімний і захищається чеським законодавством.

Якщо із вашою спермою все добре, то вас допускають до здачі насінної рідини. Перед цією здачею  (за 2-3 дні) вам заборонять пити алкоголь, курити, займатись сексом і мастурбацією. Буде потрібно здати 3 “порції” для достатньої вибірки, чим більше тим краще.

Після отримання сперми її змішують зі спеціальною речовиною і залишають замерзати у парах азоту. Після 6 місяців зберігання можна використовувати для запліднення.

Деталь: Чоловік має право здавати сперму доки від нього не народиться 10 дітей.

Скільки можна заробити

У кожному банку різний цінник, але можна вивести середню ціну у 1500-2000 крон.

Стан справ на ринку

На даний момент у Чехії серйозна проблема із донорами сперми – їх не вистачає. Проблема виникла через завищені вимоги ВООЗ і низьку якість біоматеріалів. Також збільшується кількість безплідних пар. Чеський “ринок сперми” зіткнувся із тим, що пропозиція не може задовольнити попит.

За словами головного лікаря клініки IVf Clinic з Оломоуца Штепана Махача в місяць відбір проходять 2 донори, а потрібно мінімум 10. Раніше до клініки часто приходили військові, але тепер всі сподівання на чоловіків з вищою освітою. І знову ж ще одне “але”, у цих чоловіків проблеми із їхнім способом життя (алкоголь, стрес, малорухливість, робота в офісі і т.п.). Тому такі чоловіки теж часто не підходять на роль донора.

А головний лікар із клініки Reprofit, що у Брно зазначив, що у минулому році із 70 кандидатів відбір пройшло всього 7.

Банки сперми в Чехії

Я залишу вам посилання банків для того, щоб ви могли самостійно ознайомитись із вимогами та з іншими детялями цього інтимного процесцу.

https://www.myspermbank.cz/cs/sluzby/darovani-spermatu.html

https://www.pronatal.cz/cs/darovani-spermii

Dárcovství spermií

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.